O nas

SAVIS – POMIARY ELEKTRYCZNE

to przedsiębiorstwo z ponad 25 letnim doświadczeniem, które powstało z myślą o specjalistycznym rynku usług elektrycznych i energetycznych. Działamy od 1989 roku i oferujemy kompleksowe usługi z zakresu badań i pomiarów instalacji elektrycznych, maszyn i urządzeń z napędem elektrycznym, urządzeń spawalniczych, urządzeń dźwigowych, elektronarzędzi czy pomiarów instalacji odgromowych. Wykonujemy również pomiary oświetlenia elektrycznego na stanowiskach pracy oraz oświetlenia ewakuacyjnego.

Szczegółowy zakres proponowanych usług można znaleźć w zakładce OFERTA.

Jesteśmy profesjonalistami w zakresie pomiarów elektrycznych i dysponujemy wykwalifikowaną kadrą pracowników którzy posiadają niezbędne uprawnienia do wykonania wymienionych prac oraz wydania orzeczenia o stanie technicznym instalacji elektrycznej i zainstalowanych urządzeń. Naszych pracowników cechuje duże doświadczenie zawodowe, wysokie kwalifikacje i umiejętności techniczne oraz sumienność i rzetelność. Firma SAVIS – POMIARY ELEKTRYCZNE stawia nie tylko na wykwalifikowaną kadrę pracowników, ale także na nowoczesną, sprawdzoną aparaturę i sprzęt pomiarowy firmy SONEL. Umożliwia on wykonanie badań i pomiarów odbiorczych instalacji elektrycznej przed przekazaniem obiektu do eksploatacji oraz badań i pomiarów okresowych w trakcie jej eksploatacji, których celem jest sprawdzenie czy instalacja i wszystkie elementy jej wyposażenia znajdują się w stanie pozwalającym na ich dalszą eksploatację.

Posiadamy również nowoczesne oprogramowanie komputerowe, które wykorzystujemy do sporządzenia dokumentacji technicznych, co wyraźnie optymalizuje czas naszej pracy, a także zwiększa naszą efektywność obniżając jednocześnie koszt wykonania usługi. Dzięki wysokim kwalifikacjom, doświadczeniu oraz właściwemu zapleczu technicznemu i programowemu, możemy profesjonalnie przeprowadzić pomiary i sporządzić dokumentację, która będzie zgodna z aktualnie obowiązującymi przepisami i normami oraz najwyższymi standardami wiedzy technicznej.

W razie jakichkolwiek pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym biurem w Gdańsku. Jesteśmy przekonani, że będą Państwo zadowoleni ze współpracy z naszą firmą. Swoje usługi świadczymy na terenie Trójmiasta (Gdańsk, Gdynia, Sopot) oraz pozostałych miejscowościach województwa Pomorskiego.

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ

 

IMG_2

 

Salon Fryzjerski Helena